Arama

+
Hakkımızda

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

KURUMSAL

Hakkımızda

Misyonumuz:

American Team Dil Okulları MERSİN'de gelenekselleşmiş tecrübesi ile öğrencilerine kaliteli dil eğitimi sunmayı amaçlar. Avantajlı kayıtlar ve kampanyalarla bir çok alternatif sunar.

Vizyonumuz:

Yılların tecrübesi, kaliteli eğitim kadrosu ve güçlü teknolojik donanımı ile İngilizceyi konuşturmak.

Hangi Dili Öğrenmek İstiyorsunuz ?
Mersin Dil Okullarımızda yeni bir dil öğrenerek aslında hayatınıza eğlence katabilirsiniz. Konuşmaya başladığınızda yapacağınız komik hatalar, düşeceğiniz komik durumlarla unutulmaz anılarınız olabilir. Şimdi bir düşünün bakalım, hangi dili öğrenmek istiyorsunuz?

Kendinize Güveniniz artsın!
Mersin Dil Kurslarında yabancı dil öğrenmek gibi, zaman ve enerji gerektiren bir işe girişmek, insanın kendine olan güvenini de arttıran bir durumdur. Yeni bir dil öğrenmek, zaman içinde geliştirebileceğiniz ve bu sayede kendinizi de yenilenmiş, başarılı ve azimli hissetmenizi sağlayacak bir fırsattır.

Daha güçlü bir beyin!
Yaş ilerledikle yeni bir şeyler öğrenmenin zorlaştığı söylenir. Yaş ilerledikçe, pek çok kadın kendini geri çeker ve öğrenmeye kapanır. Yeni bir dil öğrenmek, seyahat, kariyer ve kültürel fırsatların yanı sıra, zihinsel kapasiteniz ve kişisel sağlığınız için de çok faydalıdır.