Arama

+
Mersin YDS

Mersin YDS

Anasayfa » Mersin YDS

KURSLARIMIZ

Mersin YDS

Mersin En İyi YDS Kursu

Mersin YDS kursu arayışı olan kişiler artık bu arayışını sonlandırabilirler. American Team dil kursu sizlere en kaliteli eğitimi profesyonel hoca kadrosuyla beraber sunuyor. American Team dil kursunda eğitim içerikleri tamamen sınavda başarıya yönelik hazırlanmıştır bu yüzden sizin çalışmanızla beraber verdiğimiz kaliteli eğitim birleşince ortaya başarılı bir sonucun çıkma ihtimali çok yüksek.

YDS NEDİR?

Yabancı Dil Sınavı’nın kısaltması olan YDS, yabancı dil seviyesini ölçen bir deneme sınavıdır. Merkezi olarak ÖSYM tarafından yapılmaktadır. YDS’de katılımcıların yabancı dil seviyesini ölçme için kelime, dil bilgisi, çeviri ve okuduğunu anlama alanlarında çeşitli sorular sorulur. YDS’ye girecek adayların büyük bir çoğunluğu aldığı puanlara göre dil tazminatı alma hakları olduğu için bu sınava girmektedir.

Günümüzde birçok özel kurum çalışanları ve devlet memurları dil tazminatı almaktadır. Çalışanların aldığı bu dil tazminatına da YDS gibi sınavlardan aldığı puanlara bakılarak karar verilir. Bazı kurum ve kuruluşlarda dil tazminatları çok yüksek olduğu için maaşta büyük bir fark yaratabilir.

YDS’ye girmek bazıları için tercihten daha çok zorunluluk seviyesinde olabilir. Kanunlara göre doçent adayı olan, doktora ve sanatta yeterlilik çalışmalarına başvurmak isteyen kişilerin ilk olarak YDS’den başarılı bir sonuç elde etmesi gerekmektedir. Bu kişiler sadece YDS’den değil eşdeğer olan başka bir sınavdan gerekli puanı aldıkları takdirde bu çalışmalara başvurularını yapabilirler. YDS ek olarak öğrencilerin yüksek lisans girişlerinde de etkilidir. Bu yüzden lisans öğrencileri ve mezunları da YDS’ye girebilirler.

AMERİCAN TEAM YDS EĞİTİMİ

YDS ilk düşünüldüğü zaman diğer yabancı dil seviye tespit sınavına göre daha kolay gibi görünebilir. Fakat şaşırtmalı sorulara sahip olan ve oldukça fazla konu içeren bu sınavdan başarılı olmak çok zordur. Bu yüzden mutlaka bir destek almanız gerekir. Bu konuda alacağınız desteği ise gerçekten başarılı sonuçlara imza atmış kaliteli bir kurumdan almanız çok önemlidir. American Team ise tam oalrak aradığınız şekilde bir kurs.

American Team, kaliteli eğitim kadrosu ve eğitmenler tarafından hazırladığı kurs takvimiyle bütün öğrencilerine başarı vaat ediyor. American Team’in bir diğer önemli özelliği ise her zaman öğrencilerinin yanında durması ve öğrencilerinin ihtiyaçları olan pratikleri yaptırmasıdır.

YDS gibi sınavlarda en önemli şeylerden birisi kelime bilgisidir. Çünkü bazı soruları sadece bir kelimeyi eksik bildiğiniz için yapamayabilirsiniz. Bu evrede American Team, öğrencilerinin böyle bir problem yaşamamsı için derslerinde ve ek çalışmalarda yaptığı Vocabulary çalışmaları sayesinde kelime problemini ortadan kaldırmaya çalışıyor. Öğrenciler, American Team dil kursunda dağıtılan Vocabulary listelerine düzenli olarak çalıştığı takdirde YDS sırasında kelime konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacaktır.

Öğrencilerin derslerde öğrendiklerini unutmamaları için ve sınava başarılı bir şekilde hazırlanabilmeleri için düzenli olarak Quiz ve deneme sınavları yapması çok önemlidir. Bu tarz alıştırmalar öğrencilerin sınava daha iyi hazırlanmasını sağlar. Bu konuda da gerekli donanıma sahip olan American Team dil kursu öğrencilerine düzenli aralıklarla Quiz ve deneme sınavları yaparak bilgilerini taze tutuyor.

BAŞARI İÇİN DÜZENLİ ÇALIŞMA ŞART

Mersin YDS kursu arayışlarınız American Team yabancı dil kursu sayesinde son buldu. Fakat başarılı olabilmek için mutlaka düzenli olarak tekrar yapmak ve çalışmak önemlidir. Bu konuda American Team’in sizlere sunduğu ek derslere katılmalısınız ve verilen worksheetlere çalışarak ödevlerinizi yapmanız gerekir. Ancak bu şekilde başarılı bir sonuç alabilirsiniz. Ne yazık ki yabancı dil özellikle İngilizce biraz nankör bir dildir ve düzenli tekrar edilmediği zaman unutulma ihtimali çok fazladır.