Arama

+
Mersin Speaking

Mersin Speaking

Anasayfa » Mersin Speaking

KURSLARIMIZ

Mersin Speaking

Mersin'desiniz ve ingilizce konuşma konusunda sıkıntımı yaşıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. American Team Dil Okullarında deneyimli Türk ve Yabancı hocalarımız sayesinde etkili sonuç alabileceğiniz konuşma derslerimize katılım sağlayabilirsiniz. Hocalarımızın özel hazırladığı speaking derslerine katılarak kurs sonunda yabancılarla rahatlıkla iletişim kurabileceksiniz. Globalleşen dünyada ingilizceyi sadece okuyup yazmak yeterli değil aynı zamanda anlayıp konuşabilmek sizin için ekstra bir öneme sahip. Günümüz dünyasında özel yada kamu olsun her yerde ingilizce konuşabilmek artık kaçınılmaz bir gereklilik.

Konuşma derslerinde öğrencinin derse interaktif bir şekilde katılımı sağlanarak gerektiğinde video izleme, grup çalışmalarıyla karşılıklı diyaloglar yaptırılarak öğrencinin konuşma becerisini geliştiriyoruz. Tüm şubelerimizde Türk ve yabancı hocalarımızla açılan konuşma gruplarıyla Mersin'e ingilizce konuşmayı biz öğretiyoruz.

American Team olarak Mersin'de açtığımız konuşma kurslarında ingilizce iletişimin temellerini vererek (biriyle ilk tanıştığında, konuşman gerektiğinde ya da yeni arkadaşlar edinmek vs.) derslerimize seviyenize göre A1 seviyesinden başlıyoruz. Alacağınız bu başlangıç seviyesindeki speaking kursu ile basit konuşma tekniklerini öğrenmiş olacaksınız. İngilizce konuşarak insalarla iletişime geçebilecek aynı zamanda gramer ve cümle yapısını kavrayarak fiiler, yardımcı fiiller, sıfatlar ve soru cümleleri gibi öğrenmeniz gereken kalıpları bileceksiniz.

Bu kurs ingilizcesi başlangıç seviyede olanlar için ideal olmakla birlikte kendinize güveniniz artarak daha rahat iletişim kurabilecek, kendinizdeki farkı sizde hissedeceksiniz. Bu kurs hedeflerinize ulaşmanıza kesinlikle yardımcı olacak. Yabancı biriyle yüzyüze ya da telefondan ingilizce konuşma yeteneğinizi artıracaksınız. Oluşturulacak grup aktivitileriyle konuşma yeteneğinizi geliştireceksiniz. Herhangi bir konuda tartışmaya katılıp haklı yada haksız yönlerini ortaya koyabilecek, fikrinizi öne sürecek, olayı yeniden anlatacak yada özetleyebileceksiniz. Telefonda görüş bildirebilecek, isteklere cevap verebileceksiniz. Herhangi bir ürün veya hizmetin tanıtımını yapabilecek satışını tamamlayabileceksiniz.

Öğrendiklerinizi pekiştirmek adına yapacağımız quiz ve sınavlarla dünyanın her yerinde etkili bir şekilde iletişim kurabilecek düzeyde beceri ve kendinize güven elde edeceksiniz.

Öğrenme Çıktıları

Bu kursu bitirdiğiniz zaman öğrenecekleriniz neler kısaca bakalım

- İngilizce iletişim kurabilecek karşınızdakini rahatlıkla anlayıp cevap verebileceksiniz

- İngilizce cümle yapısını öğrenecek ve gramer konularını kavrayacaksınız.

- Yabancı insanlarla doğru bir şekilde iletişim kurmayı öğreneceksiniz.

- İngilizce kelimeleri daha rahat telafuz edebileceksiniz.

- İngilizce kelime hazinenizi artıracaksınız.

- Farklı durumlarda ve durumlarda nasıl soru sorup, cevap verebileceksiniz.