Arama

+
Mersin İş İngilizcesi

Mersin İş İngilizcesi

Anasayfa » Mersin İş İngilizcesi

KURSLARIMIZ

Mersin İş İngilizcesi

Mersin İş İngilizce Kursları Hakkında Detaylı Bilgi

Sizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak profesyonel yapıda etkili bir şekilde İngilizce konuşabilmeniz için tasarlanmış sınıflarımız hizmetinizdedir. Bu içeriklerimiz sayesinde İngilizce kelime hazineniz İngilizcede sosyal ve profesyonel ilişkilerdeki konuşma ve yazma becerileriniz, aynı zamanda iş görüşmelerinde kullanabileceğiniz terminoloji ve becerileriniz, telefon konuşmalarınız, yazılı rapor ve email’leriniz ve profesyonel sunumlarınızı rahatlıkla yapabileceksiniz.

Sektörünüze uygun olarak konusunda uzman Türk ve Yabancı hocalarımızın eşliğinde ihtiyacınıza uygun iş ingilizcesini en kısa sürede etkili bir şekilde öğrenmenizi sağlıyoruz. Sınıflarımızda bütün becerilerin aynı anda öğretimiyle sizi ingilizce öğrenmede yetkin kılıyoruz. Yani işinize uygun dinleme metinlerine ek olarak hocalarımızın hazırladığı diyaloglar sayesinde konuşma konusunda yetkin, ayrıca verilen ekstra okuma parçaları ve alanlardaki yazma alıştırmalarımızla sizin ingilizcenizi harmanlayıp iş hayatınızda kullanmanızı sağlıyoruz. Bunların dışında uyguladığımız farklı kelime öğretim teknikleriyle sektörünüzle alakalı vocabulary düzeyinizi maksimum seviyeye çekiyoruz. Ayrıca bu öğrendiğimiz kelimeleri vereceğimiz gramer ipuçlarıyla günlük hayatta etkin bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Aldığınız iş ingilizcesi derslerinin yanına ek olarak yabancı hocalarımızın eşliğinde oluşturduğumuz konuşma gruplarımızda ücretsiz olarak yararlanma olanağı sizlere sunuyoruz. Böylece hem öğrenci öğretmen arasındaki etkileşimin artmasıyla daha net bir iletişim ders öğretim ve öğrenim kurumlarımızda gerçekleşiyor.

Öğrenme Çıktılarımız

- İş mülakatlarında İngilizce konusunda kendinize güveniniz sayesinde kendinizi daha iyi ifade edip daha iyi bir izlenim bırakacaksınız.

- Telefon ya da skype üzerinden yabancılarla akıcı bir şekilde konuşma yapabilecek düzeye geleceksiniz.

- Email ve iş mektuplarını inceleyip cevap verebilecek düzeyde ingilizce öğrenmiş olacaksınız.

- Katıldığınız herhangi bir iş yemeğinde etkin bir şekilde ingilizce konuşabileceksiniz.

- İş gezilerinde otel rezervasyonu yapabilecek, uçak biletinizi ayırabilecek, yolda ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek düzeyde ingilizce öğreneceksiniz.

- Sizin amaçlarınızla uygun olarak hedefleriniz gerçekleştirilecektir.

- Sizin şimdiki İngilizce yeterlilik seviyeniz daha üst seviyelere çıkarılacaktır.

- Tartışma forumlarıyla kendiniz hakkınızdaki bilgileri daha rahat açığa vurabileceksiniz.

- Uygun bir şekilde e-mail, mektup, fakslarınızı gönderebileceksiniz.

- Ayrıca size gelen mektup ve emaillerin resmimi gayriresmimi olup olmadığını analiz edebileceksiniz.

- İşinizle alakalı kelimeleri öğrenebileceksiniz.

Ders İçeriklerimiz

- Derslere başlamadan önce öğretmenlerimiz İngilizce seviyenizi ölçüp size uygun programla sizin ihtiyaçlarınıza uygun ders içeriği oluşturuyorlar.

- İlk dersimizde genel olarak sizin durumunuz yeniden ölçülüp sizle ilgili daha doğru bir yargıya varılmaya çalışılır.

- Eğer değişikliğe ihtiyacımız varsa ders programında öğrencinin ihtiyaçları doğrultusunda öğretmenlerimiz yeni ders içeriği oluştururlar.

- Ders sırasında size ihtiyaçlarınız doğrultusundaki önemli kelimeler öğretilip ayrıca kültür de tanıtılıp sizin sosyalleşmeniz sağlanır.

- Derslerimiz sayesinde işinizde kişilerle telefonda ya da mail yoluyla profesyonel bir yolla iletişim kurabileceksiniz.

Bizim Değerlerimiz

Mükemmeliyet : Öğrencilerimize uyguladığımız öğretim, eğitim ve imkanlarla onlara en üst standartları çıkarmayı hedefliyoruz.

Yenilikçi : Biz sürekli yenilenen, geliştirilen öğretim tekniklerimiz personelimiz, servislerimiz ve imkanlarımızla her zaman en iyisini sunuyoruz.

Saygı : Herkesin kendine özgü ihtiyaç ve amaçları olduğunu bilerek onlara eşit ve adaletli davranıyoruz.

İşbirliği : Bir takım olarak daha güçlü ve daha iyi olduğumuzun bilincine vararak hep kenetlenmiş bir şekilde hareket ediyoruz.

İş İngilizcesi Verdiğimiz Alanların Bazıları

- Mühendislik Teknik Konular

- Yönetim

- Satış

- Asistanlık

- Bankacılık

- Ekonomi

- Bilgisayar ve Bilişim

- Seyahat ve Turizm

- Tıp

- Hukuk

- Pilotluk